Waligóra: Truskawka na torcie na 70-lecie klubu

O krótkie podsumowanie minionej rundy został także poproszony prezes LKS-u Czaniec, Mateusz Waligóra, który dla portalu SportoweBeskidy.pl powiedział kilka zdań. Zapis znajdziecie poniżej, wraz z odnośnikiem do całości tekstu.

Cieszymy się bardzo z fotelu lidera. Szkoda, że ostatnimi czasy częściej w kontekście naszego zespołu porusza się aspekt pozasportowy, a mniej mówi o tym, że jesteśmy niekwestionowanym liderem rozgrywek. Zagraliśmy najlepszą rundę od 6 lat, kiedy to zrobiliśmy awans do III ligi. Zobaczymy co pokaże wiosna. Czeka nas jeszcze dużo pracy, a wszystko zweryfikuje boisko. Chcielibyśmy bardzo, aby zakończyć sezon na obecnym miejscu. W przyszłym roku obchodzimy 70-lecie klubu i byłoby to taką truskawką na torcie.

Całość artykułu znajdziecie TUTAJ>>