Trybuna kryta odnowiona rękami naszych działaczy

W miniony weekend kibice, którzy udali się na nasz stadion mogli podziwiać odnowioną trybunę krytą. Została ona przede wszystkim odmalowana, wymieniono oblachowanie trybuny oraz zamontowano krzesełka. To już ostatni, na ten moment z akcentów letnich remontów naszego obiektu. Wcześniej zostało odmalowane całe ogrodzenie okalające murawę od trybun oraz zostało stworzone nowe pomieszczenie dla sędziów. Cały czas trwają natomiast prace wewnątrz budynku naszego klubu. Z tego miesjca chcemy podziękować wszystkim, którzy własnymi rękami przyczynili się do tych efektownych zmian na naszym obiekcie, a przede wszystkim Władysławowi Kasperze, Andrzejowi Sajdakowi, Remigiuszowi Dąbrowskiemu, Tadeuszowi Rozmusowi, Jerzemu Kowalskiemu i Tadeuszowi Mazurowi. Poniżej pełny wizerunek nowej trybuny.