Sz. Waligóra po meczu z TSP II

Zapraszamy na lekturę podsumowania piątkowego meczu z rezerwami Podbeskidzia w wykonaniu naszego trenera Szymona Waligóry:

Wielkie brawa i gratulacje za to spotkanie kierować należy w stronę Zawodników! Przez całe 90 minut byliśmy odważni i konsekwentni w realizacji założeń techniczno – taktycznych. O naszej przewadze świadczy chociażby liczba wykreowanych sytuacji bramkowych, których mieliśmy najprawdopodobniej najwięcej w tej rundzie. Cieszy również to, że po raz kolejny byliśmy odważni w pokonywaniu trudności i potrafiliśmy się podnieść po porażce. Przed nami ostatnia część rundy, w której czekają nas spotkania z ciekawymi rywalami i patrząc w tabelę każdy mecz będzie wymagał od nas najlepszej dyspozycji. Z pokorą przyjmujemy to, w którym miejscu jesteśmy i pracujemy dalej, aby wykonać kolejny krok do przodu.