Sz. Waligóra po meczu z Rozwojem

Zapraszamy na lekturę podsumowania wczorajszego meczu z Rozwojem w wykonaniu naszego trenera, Szymona Waligóry:

Trudne doświadczenia w procesie kształtowania zespołu i zawodników zawsze będą nam towarzyszyć i teraz tylko od nas samych zależy z jakim nastawieniem do nich podejdziemy. Zostały nam 3 spotkania do końca rundy także musimy zresetować głowy, dobrze przepracować czas na treningach i zrobić wszystko żeby jak najlepiej się w nich zaprezentować. Uważam, że za samo spotkanie należy się Zawodnikom szacunek, bo zagraliśmy na naprawdę dobrym poziomie. Nie ustrzegliśmy się jednak błędów i to Rozwój był o te dwie bramki lepszy. Nie chcieliśmy w tym spotkaniu nastawiać się na defensywę, co patrząc na wyniki Rozwoju na swoim boisku może byłoby skuteczniejsze, ale od początku rundy staramy się zaszczepiać w swoim DNA odwagę we wszystkich działaniach na boisku. Spowodowało to, że stworzyliśmy ciekawe, stojące na dobrym poziomie widowsko. Podsumowując, takie mecze, w których musieliśmy się wznieść na najwyższy poziom swoich umiejętności mają największą wartość i przy odpowiednim podejściu na pewno zaprocentują w przyszłości. Musimy przełknąć gorycz porażki, podnieść się i z uniesioną głową iść dalej.