Sz. Waligóra po meczu z Drzewiarzem Jasienica

Zapraszamy na krótki tekst podsumowania, w wykonaniu trenera Szymona Waligóry, spotkania 12 kolejki IV ligi śląskiej gr.II, w którym LKS Czaniec przegrał 1:0 z Drzewiarzem Jasienica:

Najważniejszym wnioskiem po tym spotkaniu jest fakt, że przy odpowiednim zaangażowaniu mentalnym, czyli przede wszystkim odwadze w grze, jesteśmy w stanie narzucić swój styl gry. Uważam, że nasza gra po straconej bramce, a szczególnie w drugiej połowie mogła się podobać i dobrze wróży na przyszłość. Szkoda tylko, że w tej rundzie za momenty naszej dekoncentracji płacimy najwyższą cenę i tym razem przyszedł mecz, w którym nie przebiliśmy się przez dobrze zorganizowaną defensywę przeciwnika. To należy oddać Drzewiarzowi, bo nie pozwolił nam na wiele w aspekcie finalizacji akcji. Podsumowując, reakcja zespołu na pierwsze, słabe 30 minut była bardzo dobra. Musimy pracować nad tym żeby chęć i odwaga cechowała nas przez całe 90 minut.