Sz. Waligóra: „Optymizmem może napawać sama gra”

Na chwilę wracamy jeszcze do sobotniego starcia w Ustroniu i zapraszamy na kilka słów podsumowania meczu z Kuźnią autorsta naszego trenera, Szymona Waligóry:

Ciężko cokolwiek mądrego powiedzieć po takim spotkaniu. Z jednej strony byliśmy w grze praktycznie do ostatniej akcji i mogliśmy wyciągnąć minimum remis z tego spotkania. Z drugiej strony mamy świadomość, że gospodarze mieli swój moment na początku drugiej połowy, gdzie wyraźnie dominowali i mieli 4 doskonałe sytuacje. Zdajemy sobie również sprawę, że nie możemy tracić takich bramek jak w sobotnim spotkaniu jeśli chcemy myśleć o pozytywnym rezultacie. Chociaż wynik na to nie wskazuje to optymizmem może napawać sama gra, gdyż uważam, że zagraliśmy całkiem dobry mecz. Co by nie powiedzieć, to faktem jest to, że nie byliśmy wystarczająco dobrzy żeby wygrać z Kuźnią i teraz musimy być gotowi i chętni na wszystko, aby osiągać pozytywne rezultaty w każdym kolejnym meczu.