Sparing z Mikołowem odwołany!

Niestety nie dojdzie do skutku zaplanowany na dzisiaj ostatni sparing tej zimy z AKS Mikołów. Problemy kadrowe w naszym zespole zmusiły nas do odwołania tego spotkania. Już wczoraj informowaliśmy, że Oczko i Wiśniowski na pewno nie będą brani pod uwagę w meczu z Mikołowem. Do tego grona dołączyli Borak i Felsch, którzy zgłosili urazy mięsniowe, Flis, który jest przeziębiony, a także Kuba Chowaniec który przebywa na kwarantannie. Dodatkowo Szymon Nowak, który prawdopodobnie zostanie nowym zawodnikiem LKSu Czaniec, również jest jeszcze nie dysponowany do gry w pełnym wymiarze czasu. Mamy nadzieję, że wszelkie urazy czy choroby opuszczą naszą szatnię jak najszybciej i od poniedziałku bedziemy mogli w pełnym składzie przystąpić do ostatniego mikrocyklu przed meczem ligowym w Łękawicy!