Skład IV ligi śląskiej gr. II w sezonie 2020/2021

Sezon 2019/2020 został zakończony po rundzie jesiennej. Zgodnie z decyzjami podjętymi przez Śląski ZPN żaden zespół nie spadł z ligi, a LKS Goczałkowice (mistrz gr. II) i Szombierki Bytom (mistrz gr. I), rozegrają baraż o awans do III ligi gr. 3 w dniu 20.06.2020 r. W związku z tym, rozgrywki ligowe w sezonie 2020/2021 będą toczyły się w powiększonym składzie. Awans z klasy okręgowej do IV ligi gr. II uzyskały zespoły: Unia Turza Śląska (awans z Ligi Okręgowej Raciborsko-Rybnickiej), Iskra Pszczyna (awans z Ligi Okręgowej Bielsko-Tyskiej) i Orzeł Łękawica (awans z Ligi Okręgowej Skoczowsko-Żywieckiej). Start nowego sezonu planowany jest na drugą połowę lipca (prawdopodobnie 18.07.2020 r.). Jeżeli żaden z zespołów nie wycofa się z rozgrywek, skład IV ligi gr. II w nadchodzącym sezonie będzie wyglądał następująco:

1. LKS Goczałkowice Zdrój (w przypadku przegranego barażu)
2. GKS II Tychy
3. Odra Wodzisław Śląski
4. Unia Książenice
5. Drzewiarz Jasienica
6. LKS Czaniec
7. MRKS Czechowice-Dziedzice
8. Polonia Łaziska Górne
9. Decor Bełk
10. Kuźnia Ustroń
11. Podbeskidzie II Bielsko-Biała
12. Spójnia Landek
13. Odra Centrum Wodzisław Śląski
14. GKS Radziechowy-Wieprz
15. Beskid Skoczów
16. Wilki Wilcza
17. Unia Turza Śląska (awans z Ligi Okręgowej Raciborsko-Rybnickiej)
18. Iskra Pszczyna (awans z Ligi Okręgowej Bielsko-Tyskiej)
19. Orzeł Łękawica (awans z Ligi Okręgowej Skoczowsko-Żywieckiej)