Skład gr. II IV ligi śląskiej w sezonie 20/21

Poznaliśmy dzisiaj skład gr. II IV ligi śląskiej gr. II w sezonie 2020/2021. W nowym sezonie rywalizować będzie 17 zespołów, mistrz ligi zagra w barażach z mistrzem gr. I o awans do III ligi, z rozgrywek spadną co najmniej trzy zespoły. Poniżej prezentujemy skład gr. II, w której jako nowe zespoły zagrają następujące ekipy: Unia Turza Śląska, Iskra Pszczyna, Orzeł Łękawica, Jedność 32 Przyszowice oraz Rozwój Katowice. Ponadto w poniedziałek 6 lipca o godznie 12.00 odbędzie się transmisja losowania par pierwszej kolejki nowego sezonu. Na tej podstawie stworzony zostanie terminarz rozgrywek. Start sezonu przewidziany jest na 25 lipca. Transmisję z losowania można będzie oglądać TUTAJ>>

Skład IV ligi gr.II sezon 2020/2021:

1. GKS II Tychy

2. Odra Wodzisław Śląski

3. Unia Książenice

4. Drzewiarz Jasienica

5. LKS Czaniec

6. MRKS Czechowice-Dziedzice

7. Decor Bełk

8. Kuźnia Ustroń

9. Podbeskidzie II Bielsko-Biała

10. Spójnia Landek

11. Odra Centrum Wodzisław Śląski

12. GKS Radziechowy-Wieprz

13. Unia Turza Śląska

14. Iskra Pszczyna

15. Orzeł Łękawica

16. Jedność 32 Przyszowice

17. Rozwój Katowice