Seniorzy wznowili treningi!

Wczoraj o godzinie 18.30 odbył się pierwszy trening seniorów LKS Czaniec. Na orliku w Porąbce zebrało się 21 zawodników. Z obecnej kadry zabrakło Boraka, który zalicza właśnie ważne egzaminy na studiach, ale od czwartku już będzie trenował z zespołem oraz Babickiego. Z kolei Marek i Maciej Felsch w dniach 11-16.01 są testowani przez trzecioligowy BTS Rekord Bielsko-Biała. Na treningu pojawiło się ponadto trzech nowych zawodników, którzy być może wkrótce wzmocnią nasz zespół.

W obecnym tygodniu, ze względu na panujące obostrzenia związane z pandemią koronawirusa, treningi odbywać się będa przede wszystkim na orliku w Porąbce oraz naszym obiekcie w Czańcu. W najbliższą niedzielę, o godzinie 14.00 czeka nas pierwszy zimowy sparing. Na boisku Rekordu Bielsko-Biała zagramy z rezerwami BTSu, mistrzami jesieni swojej grupy w klasie okręgowej.