S. Tynka po meczu rezerw w Zabrzegu

Zapraszamy do lektury podsumowania meczu naszych rezerw z Sokołem Zabrzego, jaki przygotował trener naszej drugiej drużyny, Sławomir Tynka:

Na wstępie, gratulacje dla zespołu! Koncentracja, reakcja na stratę piłki stojąca na wysokim poziomie dały efekt w postaci fajnego otwarcia spotkania. Rozpoczęcie meczu najmłodszym z możliwych ustawień, dwóch zawodników z rocznika 2004 i jeden z 2005, pokazuje iż młodzież bez kompleksu rywalizuje w tej lidze. Cel jaki posiadamy zdobywając doświadczenie i ogrywanie młodzieży na poziomie seniorskim udawania odpowiedni obrany kierunek. Fajnie się ogląda jak zawodnicy czerpią radość z wykonywanych założeń. Pracujemy cały tydzień po to aby spotkanie ligowe było jego podsumowaniem. Jeszcze raz gratulacje dla zespołu no i oczekujemy z niecierpliwością kolejnego spotkania ligowego.