Rozpoczynamy zgrupowanie w Ustce!

Podopieczni Macieja Żaka i Sławomira Tynki dzisiejszej nocy dotarli do nadmorskiej Ustki, gdzie rozpoczną trwające do przyszłego czwartku zgrupowanie. W kadrze seniorów zabrakło niestety Lewandowskiego i Kaczmarczyka, którzy zmagają się z urazami i dla ich zdrowia lepszą opcją było pozostanie na miejscu i rehabilitacja. Z drużyną będą z kolei trenować już Paweł Kozioł i Szymon Waligóra, którzy powoli wracają po urazach więzadeł w kolanach.

Na zgrupowaniu, poza drużyną seniorów, przebywać będą także juniorzy, którzy poza swoimi jednostkami treningowymi, będą odbywać także jednostki połączone z drużyną seniorską. Wszystko po to aby powoli adaptować kolejnych zdolnych juniorów z naszego zespołu do gry seniorskiej.

W najbliższą środę, 6 lutego zespół Macieja Żaka zagra mecz sparingowy z miejscowym Jantarem na nowo wybudowanym obiekcie w Ustce.