Rezerwy pierwszoligowca na początek

Od ponad dwóch tygodni, liderujący w IV-ligowej stawce, podopieczni Macieja Żaka, intensywnie przygotowują się do rundy wiosennej sezonu 2018/2019. Dziś na obiekcie ze sztuczną nawierzchnią w Czechowicach-Dziedzicach, naszych graczy czeka pierwszy tegoroczny sprawdzian formy. Rywalem będzie dobrze znane nam z ligowego podwórka Podbeskidzie Bielsko-Biała, z którym jesienią, po zaciętym meczu wygraliśmy na własnym obiekcie 4:2. Rezerwy pierwszoligowca zajmują jednak w ligowej stawce dopiero 14 miejsce i wiosną będą walczyć o pozostanie na IV-ligowym froncie. Dzisiejszy mecz sparingowy rozpocznie się o godzinie 19.00. Serdecznie zapraszamy.


25.01.2019 r., godzina 19.00, Czechowice-Dziedzice, Sparing nr. 1

LKS Czaniec – TS II Podbeskidzie Bielsko-Biała (IV liga)