Remisowe karne

Podopieczni Macieja Żaka rozegrali dziś kolejny kontrolny mecz tej zimy. Test z III-ligowym Pniówkiem Pawłowice zakończył się podziałem punktów w stosunku 1:1. Wynik meczu otworzyli „goście”, pokonując Majdę z rzutu karnego. Wcześniej podobną okazję na otwarcie rezultatu miał Świerczyński, ale jego strzał obronił goalkeeper Pniówka. W drugiej części spotkania „Świr” podszedł do jedenastki po raz drugi i tym razem się nie pomylił, zdobywając wyrównującą bramkę. Przebieg spotkania nie odzwierciedla jego wyniku, ponieważ przewaga naszego zespołu byłą dziś niepodważalna. Zabrakło jednak zimnej krwii w sytuacja podbramkowch, których było co najmniej kilka. Sam mecz stał na bardzo dobrym poziomie z czego z pewnością zadowoleni byli szkoleniowcy obu zespołów.

Kolejny sprawdzian LKSu Czaniec już w przyszłym tygodniu. Również w Czechowicach-Dziedzicach zmierzymy się z Trzebinią Siersza.


09.02.2019 r., godzina 09.00, Czechowice-Dziedzice, sparing nr 4

LKS Czaniec – GKS Pniówek Pawłowice 1:1 (0:1)

Bramki: Świerczyński (k)

Skład LKS Czaniec: Majda (Zaręba) – Palarczyk, Stawowy, Żak, Borak, Świerczyński, Jurczak, Nazdryn-Platnitski, Loranc, Karcz, Stróżak oraz Zaremba, Wiśniowski