Próba generalna

W dniu jutrzejszym podopieczni Macieja Żaka rozegrają swój ostatni mecz sparingowy tego lata. Rywalem LKSu Czaniec będzie ósma drużyna minionego sezonu IV ligi małopolskiej (zachód), LKS Jawiszowice. Nasi rywale mierzą w tym sezonie wysoko, nawet w walkę o awans do III ligi, o czym świadczy na pewno potencjał kadrowy jakim nasz jutrzejszy rywal dysponuje. To właśnie do tej drużyny odszedł latem Krzysztof Jurczak, ponadto jej barwy reprezentują dwaj byli zawodnicy naszej drużyny, Nagi i Hałat. Dla naszej ekipy będzie to ostatni test przed pierwszym oficjalnym meczem nowego sezonu, jaki rozegramy we wtorek w Kobiernicach w ramach I rundy Pucharu Polski z miejscową Soła. Natomiast w następną sobotę czeka nas pierwsza ligowa batalia o punkty, na wyjeździe z APN Odrą Wodzisław Śląski.

Jutrzejszy sparing z LKSem Jawiszowice, podobnie jak poprzednie letnie test mecze naszego zespołu, odbędzie się na naszym stadionie. Start meczu o godzinie 18.00. Serdecznie zapraszamy!


02.08.2019 r., godzina 18.00, Czaniec ul. Zagłębocze 9, Sparing nr 5 Lato 2019

LKS Czaniec – LKS Jawiszowice