Partnerskie porozumienie LKS Czaniec-BTS Rekord!

Lata zaciętej rywalizacji, historia która w pewnym sensie wyróżnia oba zespoły w regionie Podbeskidzia. Nadszedł czas, aby wspólnie iść w jednym kierunku, czas rozpocząć współpracę, której owoce będą zbierać oba kluby. W dniu 11.07.2020 r. kluby LKS Czaniec i BTS Rekord Bielsko-Biała podpisały oficjalne porozumienie partnerskie! Przy okazji sobotniego sparingu w Czańcu, prezesi obu klubów, Janusz Szymura (BTS Rekord) oraz Mateusz Waligóra (LKS Czaniec) parafowali wspomnianą umowę. Trzeba dodać, że „ojcem chrzestnym” całego przedsięwzięcia był prezes honorowy naszego klubu, Wojciech Waligóra.

Jakie będą założenia podpisanej umowy? O tym usłyszycie w poniższym nagraniu wywiadów jakie telewizja internetowa RekordTV przeprowadziła z prezesami obu klubów:

Zdjęcia i video dzięki uprzejmości bts.rekord.com.pl!