Orzeł Ryczów 4:0 LKS Czaniec

LKS Czaniec, będący w trakcie mocnej przebudowy zespołu rozegrał w miniony piątek pierwszy mecz sparingowy po okresie lockdownu. Rywalem podopiecznych Szymona Waligóry był IV-ligowy Orzeł Ryczów. Gospodarze tego spotkania, dysponujący znacznie bardziej doświadczonym zespołem, ograli Czaniec 4:0, ale trzeba powiedzieć, że sam wynik nie do końca odzwierciedla to co działo się na boisku. Co prawda Ryczów miał przewagę, ale dwie pierwsze bramki strzelił po indywidualnych błędach naszej młodzieży, natomiast dwie kolejne bramki padły w ostatnich pięciu minutach meczu, kiedy na boisku znajdowali sie w zdecydowanej większości nasi młodzi piłkarze, reprezentujący B-klasowe rezerwy LKSu Czaniec. Podsumowując, trenera i zespół czeka jeszcze wiele ciężkiej pracy, ale wszyscy mamy tego świadomość. Jednak te ostatnie dni pokazały, że mamy zalążek drużyny, który odpowiednio oszlifowany i jeszcze trochę wzmocniony, będzie z powodzeniem rywalizował na IV-ligowym froncie. Musimy dać sobie trochę czasu i z ogromnym dystansem podejść do tworzącej się młodej drużyny LKSu Czaniec.


26.06.2020 r., godzina 19.00, Ryczów, sparing nr 1

LKS Orzeł Ryczów – LKS Czaniec 4:0 (2:0)

Skład LKS Czaniec: Zaręba- Testowany 1, Borak, Zacny, Papież, Felsch, Ilya, Testowany 2, Testowany 3, Handy, Wiśniowski oraz Trojak, Stwora K., Stwora D., Śleziak, Wysogląd, Kołek, Chowaniec, Testowany 4