Organizacja dnia meczowego 15.06.2019 r.

Już w najbliższą sobotę, 15 czerwca o godzinie 17.00 LKS Czaniec rozpocznie rywalizację z Polonią Bytom o awans do III ligi gr.3. W związku z tym informujemy Państwa, że zmianie ulegnie wejście na stadion dla kibiców naszego klubu. Z użytku zostanie wyłączona trybuna „kryta”, a każdy kibic po wejściu na stadion będzie kierował się wzdłuż naszej hali sportowej do kas biletowych i dalej na główną trybunę stadionu. Prosimy o wcześniejsze przybywanie na nasz stadion w tym dniu, aby uniknąć problemów z miejscem parkingowym, oraz płynnym wejściem na nasz stadion. Tego dnia nasz klub nie będzie również prowadził sprzedaży napojów alkoholowych ze względu na charakter meczu określony jako „mecz podwyższonego ryzyka”.

Mamy nadzieję, że wspólnie stworzymy wspaniałą, rodzinną atmosferę i podziękujemy naszym graczom za wspaniały sezon, a w dodatku pomożemy podopiecznym Macieja Żaka w barażowej batalii o awans do III ligi! Serdecznie zapraszamy na to spotkanie! Bądźcie w tym wyjątkowym dniu z nami!