Okiem trenera po meczu z Kuźnią Ustroń

Zapraszamy do lektury oceny wczorajszego, inauguracyjnego meczu z Kuźnią Ustroń naszego trenera, Szymona Waligóry:

Cieszy to, że po tak długiej przerwie wróciliśmy do ligowej rywalizacji. Przez dłuższy czas meczu gołym okiem widać było nerwowość w naszych szeregach wynikającą przede wszystkim z bardzo agresywnego stylu gry przeciwnika. Skutkiem tego były indywidualne błędy, przez które przegrywaliśmy 0 – 3. Ktoś mądry kiedyś powiedział, że „mężczyzn poznaje się nie po tym jak zaczynają, ale po tym jak kończą”. W trudnych momentach kształtuje się mental oraz charakter, a w naszym wypadku przede wszystkim Zespół i chwała Drużynie za to, że zareagowała w najlepszy możliwy sposób na to co działo się na boisku. Wierzę w to, że ten punkt zdobyty w takich okolicznościach i z tak silnym przeciwnikiem będzie „kamieniem węgielnym” w budowie Zespołu i dobrym prognostykiem na całą rundę. Wielkie brawa dla Zawodników i ogromne podziękowania dla wszystkich Kibiców, którzy wspierali nas w sobotnie popołudnie.

foto: Sebastian Garus