Okiem trenera po meczu w Ryczowie

Trener LKS Czaniec skomentował pierwszy mecz sparingowy swojego zespołu. Przypomnijmy w miniony piątek przegraliśmy w Ryczowie, z miejscowym Orłem 4:0, ale kilka pozytywnych aspektów dało się z tego meczu wyciągnąć, o czym wspomna także Szymon Waligóra:

Zacznę od podziękowań dla zawodników za pełne zaangażowanie w całym mikrocyklu. Każdego dnia dążymy i będziemy dążyć do tego, aby się rozwijać jako zespół oraz indywidualnie. Pierwszy mecz po tak długiej przerwie i w 90% nowym składzie był dla wszystkich wielką niewiadomą. O końcowym wyniku zdecydowały przede wszystkim nasze indywidualne błędy, które jednak jesteśmy w stanie odpowiednio skorygować w treningu. Przed nami kolejny tydzień wspinania się po drabinie własnego rozwoju. Tylko od nas zależy jak wysoko po tym tygodniu uda się nam wspiąć. Na to mamy 100% wpływ dlatego na tym się skupiamy, aby w kolejnym meczu być już lepszym zespołem.