Okiem trenera po meczu w Pszczynie

Zapraszamy do lektury komentarza naszego trenera, Szymona Waligóry po wczorajszym meczu z Iskrą Pszczyna. Przypomnijmy, LKS Czaniec wygrał swój pierwszy mecz w tym sezonie, pokonując rywala 4:1.

Pierwsze 3 punkty w tym sezonie są obrazem pracy wykonywanej podczas treningów. Dużo rozmawiamy o tym żeby małe upadki nas nie łamały i po raz kolejny potrafiliśmy się z tych upadków podnieść. Nad tym pracujemy w tygodniu, aby w sobotę wyeliminować przypadek i realizować swoje założenia w każdej fazie gry. Tak też było podczas spotkania z Iskrą Pszczyna, gdzie, może poza 15 pierwszymi minutami drugiej połowy, mieliśmy mecz pod kontrolą zarówno z piłką, jak i bez niej. Mi tylko pozostaje pogratulować Zawodnikom zarówno wyniku jak i dobrej gry. Wierzę w to, że przy odpowiednim nastawieniu w każdym spotkaniu będziemy potrafili wznieść się na taki lub wyższy poziom. Jeszcze raz wielkie brawa dla Zespołu.