Nowy sezon rozpoczniemy meczem z MRKSem Czechowice-Dziedzice!

W dniu dzisiejszym w siedzibie Śląskiego ZPN w Katowicach odbyło się losowanie meczów pierwszej kolejki IV ligi śląskiej gr. II w sezonie 2020/2021. LKS Czaniec swój pierwszy mecz na własnym stadionie z MRKSem Czechowice-Dziedzice! Poniżej prezentujemy wszystkie spotkania pierwszej kolejki. Szczegółowy terminarz powinien być znany dziś wieczorem.

1. LKS Czaniec – MRKS Czechowice-Dziedzice

2. Kuźnia Ustroń – PAUZA

3. Iskra Pszczyna – GKS II Tychy

4. Orzeł Łękawica – Odra Wodzisław Śląski

5. Unia Książenice – Decor Bełk

6. MPK Odra Centrum Wodzisław Śląski – Rozwój Katowice

7. GKS Radziechowy Wieprz – Drzewiarz Jasienica

8. Unia Turza Śląska – TS II Podbeskidzie Bielsko – Biała

9. Jedność 32 Przyszowice – KS Spójnia Landek