Nie żyje Stanisław Rudzki…

Z przykrością informujemy, że w dniu 30.10.2022 r. zmarł Pan Stanisław Rudzki, właściciel jednego z naszych głównych sponsorów, firmy Instal Art. Pogrzeb Ś.P. Stanisława odbędzie się w najbliższą sobotę, 05.11.2022 r., o godzinie 12.00 w kościele Św. Bartłomieja w Czańcu.

Pan Stanisław Rudzki był jednym z pierwszych sponsorów LKSu Czaniec, który w latach 90-tych ubiegłego wieku wiernie wspierał nasz klub na początku prezesury Wojciecha Waligóry. Przez lata firma Pana Stanisława była i jest jednym z głównych darczyńców LKSu Czaniec. Pan Stanisław był częstym bywalcem meczów naszej drużyny, a także jej wiernym kibicem. Ponadto warto dodać także, że Pan Stanisław był swego czasu założycielem sekcji siatkarskiej w naszym klubie. Pogrążonej w żałobie rodzinie zmarłego składamy najszczersze kondolencje i wyrazy współczucia.

Panie Stanisławie, LKS Czaniec dziękuje za wszystko!

„Nie umiera ten, kto żyje w pamięci bliskich…”