„Nie możemy sobie pozwolić na taką grę jak w pierwszej połowie”

Trener naszego pierwszego zespołu, Szymon Waligóra, podsumował sobotnią porażkę z Drzewiarzem Jasienica:

Po najlepszym meczu w tej rundzie, z rezerwami Piasta Gliwice, przytrafił się nam najsłabszy mecz z ekipą z Jasienicy. Nie weszliśmy w mecz na takiej intensywności, jakiej wymagało to spotkanie i na jaką niewątpliwie nas stać. W drugiej połowie było już nieco lepiej. Byliśmy pełni ochoty i energii. Staraliśmy się na wszystkie sposoby, ale przeciwnik skutecznie się bronił i przeszkadzał nam w realizacji naszych celów. Wniosek z tego meczu jest taki, że nie możemy sobie pozwolić na taką grę jak w pierwszej połowie, gdyż pokazaliśmy ostatnimi spotkaniami, że jesteśmy drużyną, którą stać na dużo więcej jeśli tylko głowa jest pozytywnie nastawiona do czekających wyzwań. Wpakowaliśmy się w kłopoty i musimy zrobić wszystko żeby się dobrze przygotować do następnego spotkania.