MKS Jantar Ustka 2:0 LKS Czaniec

Trzeci zimowy sparing zakończył tygodniowe zgrupowanie LKSu Czaniec w nadmorskiej Ustce. Po okresie ciężkiej pracy, podopieczni Macieja Żaka zmierzyli się IV-ligową ekipą Jantara Ustka. Gospodarze nie byli zbyt gościnni i ograli nasz zespół 2:0. Wynik mógł być dla nas bardziej korzystny, ale w pierwszej połowie swoje kapitalne okazje zmarnowali Ilya i Zakrzewski. Rywal pod względem skutecznoci był dla nas bezwzględny i wykorzystał dwa błędy naszej defensywy, finalizując akce bramkami.

Kończymy trudny okres i powoli zaczynamy łapać świeżość wierząc, że kolejne test mecze wypadną lepiej w naszym wykonaniu, bo to starcie w Ustce powinno zostać szybko zapomniane. Przegran mecz nie zmienia jednak faktu, że nasz zespół wykonał kawał dobrej pracy w minionym tygodniu, nie tylko pod względem czysto piłkarskim, ale także pod kątem budowania odpowiedniej atmosfery. Dziś nasz zespół wraca do domu, a już w sobotę o godzinie 9.00 czeka nas pojedynek z Orłem Ryczów, IV-ligowcem z małopolski.


05.02.2020 r., godzina 18.00, Ustka, Sparing nr 3

MKS Jantar Ustka – LKS Czaniec 2:0

Skład LKS Czaniec: Majda, Zakrzewski, Stawowy, Żak, Borak, Świerczyński, Felsh Janiczak, Ilya, Kozioł, Wiśniowski, Papież, Zacny, Stwora, Trojak, Testowany Zawodnik.