Mecz z Przyszowicami odwołany!

Niestety jesteśmy zmuszeni poinformować, że zaplanowany na dzień dzisiejszy mecz 32 kolejki IV ligi śląskiej gr. II pomidzy ekipami LKS Czaniec i LKS Jedność 32 Przyszowice został odwołany. Wczoraj informowaliśmy, że Śląski Związek Piłki Nożnej wyraził zgodę na rozgrywanie meczów w IV lidze śląskiej mimo obowiązujących od dnia dzisiejszego nowych obostrzeń, jednakże warunki atmosferyczne pokrzyżowały mocno plany rozegrania meczu. Wobec śnieżycy, która wczoraj popołudniu i przez całą noc nawiedzała Czaniec i region podbeskidzia, nasz obiekt nie nadaje się do rozegrania na nim meczu w dniu dzisiejszym. Zdjęcie, które możecie zobaczyć nad treścią artykułu zostało wykonane dzisiaj o poranku. Poniżej jeszcze dodatkowe dwa zdjęcia naszego boiska.

Nowy termin meczu z Przyszowicami zostanie ustalony w przyszłym tygodniu!