Mecz z Czechowicami odwołany!

Niestety ale zaplanowany na Wilkosobotnie południe mecz 22 kolejki IV ligi śląskiej gr. II pomiędzy MRKS Czechowice-Dziedzice, a LKS Czaniec nie odbędzie się w zaplanowanym terminie. Powodem odwołania jutrzejszego spotkania są ponowne zakażenia COVID 19 w naszym zespole. Po zeszłotygodniowym meczu z Radziechowami kilku zawodników skarżyło się na dolegliwości okołogrypowe i złe samopoczucie. W związku z tym we wtorek zamiast kolejnego treningu klub zdecydował się przetestować wszystkich zawodników i członków sztabu LKS Czaniec. Badanie niestety potwierdziło obecność koronawirusa u kilku zawodników. Na chwilę obecną zakażeni zostali odizolowani od zespołu, a treningi zostały zawieszone co najmniej do najbliższego wtorku. Wtedy zostaną przeprowadzone prawdopodobnie kolejne badania całego zespołu i zdrowi zawodnicy powrócą do treningów. Wszystkich zarażonym życzymy szybkiego powrotu do zdrowia! Dbajcie o siebie!