Maciej Żak zrezygnował z prowadzenia LKSu Czaniec!

Informujemy, że w dniu wczorajszym grający trener naszego zespołu, Maciej Żak, złożył na ręce zarządu klubu rezygnację z prowadzenia drużyny seniorów LKSu Czaniec. W dniu dzisiejszym rezygnacja została przyjęta przez zarząd i trener Żak przestał pełnić funkcję trenera pierwszego zespołu. Drużynę w dzisiejszym treningu poprowadził trener drugiego zespołu, Sławomir Tynka. W najbliższym czasie zarząd zaprezentuje drużynie nowego szkoleniowca pierwszego zespołu.

Z tego miejsca, w imieniu całej społeczności LKSu Czaniec, zarządu, kibiców, sympatyków, działaczy pragniemy powiedzieć Ci Maćku DZIĘKUJEMY! 14 lat spędzonych w tym klubie jako piłkarz, 4 lata spędzone jako trener pierwszego zespołu, liczne sukcesy zarówno na boisku jako piłkarz (dwa awanse do IV i III ligi), oraz na ławce jako trener (mistrzostwo IV ligi, trzykrotne podium IV ligi) zostaną w pamięci nas wszystkich na zawsze. Z trudem przyszło nam pogodzić się z Twoją decyzją, ale każdy ją szanuje, przez wzgląd na to że stałeś się przez te wszystkie lata legendą tego klubu. Dlatego też nie mówimy do widzenia, ale do zobaczenia, bo mamy nadzieję, że nasze drogi jeszcze się skrzyżują. Powodzenia Maćku w dalszym rozwoju kariery trenerskiej!