LKS Zamek Grodziec – LKS Czaniec II 3:1

Niestety nie udała się naszej młodzieży wyprawa na ostatni ligowy mecz sezonu 2022/23 bielskiej klasy A. Mimo dobrej postawy naszej drużyny w dwóch ostatnich spotkaniach, tym razem zagraliśmy poniżej oczekiwań co skrzętnie wykorzystał rywal. W pierwszej części meczu Grodziec zdobył dwa trafienia w odstępie dwóch minut co niemal ustawiło dalszy przebieg spotkania. Nasz zespół bił głową mur ale stać nas było tylko na honorowe trafienie, aczkolwiek trzeba podkreślić że gol Kołka z rzutu wolnego było najpiękniejszą okrasą tego spotkania. Nasza drużyna chciała pójść za ciosem ale niestety na dziesięć minut przed końcem meczu nadziała się na kontratak, który ustalił wynik spotkania na 3:1.

Ten mecz jednak nie przekreśla dobrego sezonu w wykonaniu naszej młodej drużyny, która kończy rozgrywki na szóstym miejscu! Za rok wrócimy silniejsi! Dziękujemy drużyno za walkę do końca!


10.06.2023 r., Godzina 17.00, Grodziec Śląski, 26 kolejka A klasy Bielsko-Biała sezon 2022/23

LKS Zamek Grodziec Śląski – LKS CZANIEC II 3:1 (2:0)

⚽ 62′ Kołek

Skład LKS Czaniec II: J. Felsch – Zacny, Waligóra, Ćwiertnia, Stokłosa (55′ Mrowiec), Kacorzyk, Surma, Kołek, Wolf, Kaspera, Stwora.

Widzów: 50