LKS Sokół Zabrzeg – LKS Czaniec II 1:0

Tylko do siebie mogą mieć pretensje podopieczni Sławomira Tynki po porażce 1:0 z Sokołem Zabrzeg. Ilość zmarnowanych okazji w tym spotkaniu znów oscylowała wokół liczby 4-5. Gdyby nie fatalna skuteczność z pewnością cieszylibyśmy się z punktów w tej konfrontacji. A tak, po bramce z 17 minuty gospodarze z Zabrzega zgarnęli cenne trzy punkty i przybliżyli się do gry w barażach o kasę okręgową. Cieszy nas mimo wszystko niezła gra naszej młodzieży, która z pewnością przyniesie nam jeszcze punkty w tym sezonie.


27.05.2023 r., godzina 17.00, Zabrzeg, 23 kolejka A klasy Bielsko-Biała sezon 2022/23

LKS Sokół Zabrzeg – LKS Czaniec II 1:0 (1:0)

⚽ 17′ Adamus

Skład LKS Czaniec II: Szkucik, Ćwiertnia, Waligóra, Stwora, Kacorzyk, Stokłosa (67′ J. Felsch), Surma, Kołek, Wolf, Zacny, Kaspera.

Widzów: 50