LKS Ligota – LKS Czaniec II: Zapowiedź

Podopieczni Sławomira Tynki poznają powoli nową ligę, w której przyszło im się mierzyć. Po obiecującym starcie sezonu z Bujakowem, w drugiej kolejce na drodze naszych młodych adeptów piłki nożnej stanie ekipa LKSu Ligota.

Założony w 1954 roku klub, udanie rozpoczął obecny sezon, pokonując 5:2 LKS Mazańcowice. W poprzednim sezonie zespół z Ligoty też prezentował się bardzo obiecującą, zajmując najniższe miejsce na podium, inkasując na koniec rozgrywek 36-punktową zdobycz. Rezerwy naszego zespołu, tak jak już wspomnieliśmy, remisem 1:1 z Groniem Bujaków rozpoczęły przygodą w B klasie i na pewno nasi młodzi gracze są żądni walki o pierwsze ligowe zwycięstwo już w najbliższy weekend. Okazja do tego będzie wyśmienita, bowiem zagramy na kapitalnej murawie, obiektu który gości młodzieżowe reprezentacje, przygotowujące się do meczów mundialu U20, który na przełomie maja i czerwca był rozgrywany w Polsce. Rywal łatwy nie będzie, ale wierzymy, że nasza młodzież stanie na wysokości zadania. Start meczu o godzinie 17.00! Do boju LKS!


24.08.2019 r., godzina 17.00, Ligota, 2 kolejka B klasy Bielsko-Biała sezon 19/20

LKS Ligota – LKS Czaniec II