LKS Czaniec – Unia Książenice: Zapowiedź

Spoglądając w terminarz rozgrywek przed startem sezonu, mało kto przypuszczał, że w ósmej kolejce nowego sezonu czekać nas będzie starcie na szczycie. Było tak dlatego, że właśnie w tej kolejce LKS Czaniec będzie mierzył się z beniaminkiem tego sezonu, który sensacyjnie lideruje stawce IV-ligowców. Starcie z Unią Książenice już jutro!

Rewelacja początku tego sezonu zgromadziła na swoim koncie 16 oczek, pięć meczów wygrywając, i po jednym remisując i przegrywając. Stosunek bramkowy Unii wynosi 18:10. Książenice dwa tygodnie temu przegrali po raz pierwszy w tym sezonie, 2:0 w wyjazdowym starciu z MRKSem Czechowice, jednak przed tygodnie powrócili na zwycięską ścieżkę, ogrywając jednego z faworytów ligi, LKS Goczałkowice-Zdrój 2:1. W tym samym czasie podopieczni Macieja Żaka zgromadzili na swoim koncie 15 punktów, cztery razy wygrywając i trzy remisując, nie doznając jeszcze w tym sezonie goryczy porażki, jako jedyny czwartoligowiec. Stosunek bramek LKSu Czaniec wynosi 10:5. Przed tygodnie ograliśmy na wyjeździe GKS Radziechowy-Wieprz 2:1, a w ostatnim spotkaniu przed własną publicznością zremisowaliśmy 1:1 z Polonią Łaziska Górne.

Trudno przewidzieć wynik jutrzejszego starcia na szczycie stawki. Obie ekipy prezentują się bardzo dobrze od początku sezonu i liczymy po prostu, że jutro zobaczymy mecz stojący na wysokim poziomie. Wierzymy przy tym mocno, że uda się naszej drużynie powrócić do wygrywania na własnym obiekcie i trzy punkty zostaną tym razem w Czańcu. Zaczynamy o godzinie 16.00, bądźcie z nami! Do boju LKS!


28.09.2019 r., godzina 16.00, Czaniec ul. Zagłębocze 9, 8 kolejka IV ligi śląskiej gr. II sezon 19/20

LKS Czaniec – Unia Książenice