LKS Czaniec – Spójnia Landek: Zapowiedź

Drugi mecz domowy czeka w najbliższy weekend podopiecznych Macieja Żaka i drugi derbowy. Po pełnym emocji starciu z Drzewiarzem Jasienica, tym razem LKS Czaniec będzie sparował ze Spójnią Landek. Zobaczcie jak prezentują się najważniejsze statystyki przed tym meczem.

Starcia pomiędzy Czańcem i Landekiem zawsze należą do bardzo wyrównanych, bez względu które miejsce w stawce zajmują oba zespoły. W minionym sezonie w Czańcu, podopieczni Macieja Żaka wygrali 2:0, a wiosną w kwietniowym pojedynku padł wynik remisowy 2:2, mimo że nasz zespół prowadził długo 2:0. Obecne rozgrywki obie drużyny rozpoczęły lepiej niż w poprzednim sezonie. LKS Czaniec ma na swoim koncie 7 punktów i jest trzeci w stawce, a Spójnia Landek zgromadziła 4 oczka i zajmuje ósme miejsce w tabeli. Przed tygodniem Czaniec pokonał na wyjeździe Wilki Wilcza 1:0, a piłkarze Landeka podzielili sie punktami z LKSem Goczałkowice, remisując 1:1. Warto dodać, że goście jedyne jak do tej pory zwycięstwo w tym sezonie odnieśli na wyjeździe, pokonując MRKS Czechowice-Dziedzice 3:1.

Na papierze to LKS Czaniec będzie faworytem jutrzejszego starcia, ale jest i tak za wcześnie aby z pełną odpowiedzialnością stwierdzić, że któryś zespół przed rozpoczęciem meczu jest w lepszej pozycji wyjściowej. Boisko zawsze weryfikuje wszystko i spodziewamy się jutro twardego i pełnego emocji meczu. Mamy nadzieję i mocno w to wierzymy, że z happy endem po naszej stronie. Zaczynamy o godzinie 17.00, bądźcie z nami! Do boju LKS!


31.08.2019 r., godzina 17.00, Czaniec ul. Zagłębocze 9, 4 kolejka IV ligi ślaskiej gr. II sezon 19/20

LKS Czaniec – Spójnia Landek