LKS Czaniec – Polonia Łaziska Górne: Zapowiedź

Już po najbliższym weekendzie 20% sezonu na boiskach IV ligi będzie za nami. Powoli kształtuje się wygląd ligowej stawki i możemy już coraz więcej powiedzieć o formie poszczególnych zespołów. Dlatego też w szóstej kolejce IV ligi śląskiej gr. II podopiecznych Macieja Żaka czeka kolejny trudny bój przed własną publicznością. Zagramy z bardzo niewygodnym dla nas rywalem, Polonią Łaziska Górne.

Nasi jutrzejsi goście zgromadzili jak dotychczas 7 punktów, grając raz lepiej raz gorzej. Polonia raz zdołała ograć Decor Bełk 4:0, żeby innym razem przegrać 3:0 w Czechowciach czy 5:1 w Ustroniu. To właśnie wyjazdowe sptokania są zmorą Polonii, która przegrała wysoko obie dotychczasowe potyczki. Z kolei LKS Czaniec nie przegrał jak do tej pory żadnego spotkania, zdobywając 11 punktów i notując serię już czterech spotkań bez straconego gola. W meczach przed własną publicznością, nie daliśmy jak na razie naszym kibicom fajerwerków, ogrywając Drzewiarza Jasienica 1:0 i remisując bezbramkowo ze Spójnią Landek. Ostatni bezpośredni pojedynek obu zespołów, wiosną tego roku, zakończył się jednobramkowym zwycięstwem Polonii, która na własnym stadionie pokonała LKS Czaniec, zdobywając bramkę w samej końcówce meczu.

Jutro czeka nas kolejny trudny mecz i tego możemy być pewni. Z Polonią, bez względu na formę zespołów, zawsze grało się nam ciężko, a zwycięstwa przychodziły po ciężkich bojach. Dlatego mocno liczymy jutro na wsparcie naszych kibiców! Trzymajcie kciuki za nasz zespół! Zaczynamy o godzinie 16.00, do boju LKS!


14.09.2019 r., godzina 16.00, Czaniec ul. Zagłębocze 9, 6 kolejka IV ligi śląskiej gr. II sezon 19/20

LKS Czaniec – Polonia Łaziska Górne