LKS Czaniec – Płomień Połomia: Zapowiedź

Przełamania wiosennego nadszedł czas najwyższy. Tak do kolejnego spotkania rudny wiosennej muszą podejść podopieczni Macieja Żaka bo innej możliwości po prostu nie mają. W ramach 20 kolejki IV ligi śląskiej gr. II zmierzymy się w Czańcu z outsiderem ligi, Płomieniem Połomia i to musi być mecz, który zakończy wiosenny marazm w naszym wykonaniu!

Nasz jutrzejszy rywal zamyka, będąc beniaminkiem, zamyka ligową stawkę obecnego sezonu. Piłkarze Płomienia zgromadzili do tej pory zaledwie 7 punktów przy bilansie bramkowym 17:60. Wiosną jednak Połomia jest rywalem niewygodnym dla swoich przeciwników i tylko poza spotkaniem z Czechowicami, w każdym poprzednim meczu potrafiła napsuć krwi rywalom, zbierając przy tym dobre recenzje. Przed tygodniem Płomień przegrał u siebie z mocnymi rezerwami GKSu Tychy, ale rozstrzygnięcie tego meczu dokonało się w samej końcówce. W tym samym czasie LKS Czaniec zgromadził o 30 punktów więcej i z bilansem bramkowym 30:12 plasuje się na pozycji wicelidera stawki. Wiosna jednak jest na chwilę obecną trudnym przeżyciem dla naszego klubu, bowiem jak do tej pory zainkasowaliśmy w tej rundzie zaledwie dwa punktu. Przed tygodniem doznaliśmy kolejnej wstydliwej porażki w Bielsku z rezerwami Podbeskidzia 1:0.

Czas wymówek się zakończył. Przed naszym zespołem czas prawdziwej próby i ostatnia szansa na pokazanie charakteru. Musimy odciąć grubą kreską niefartowny start ligi i rozpocząć na nowo zwycięski marsz do upragnionego celu. Zwycięstwo z Płomieniem Połomia jest obowiązkiem aby móc patrzeć z optymizmem w przyszłość i my głęboko wierzymy, że w końcu nastanie prawdziwa wiosna w naszym zespole i pojawią się pierwsze uśmiechy jutrzejszego wieczoru. Bądźcie z nami i wspierajcie nasz zespół w tym trudnym momencie! Zaczynamy o 17.00! Do boju LKS!


13.04.2019 r., godzina 17.00, Czaniec ul. Zagłębocze 9, 20 kolejka IV ligi śląskiej gr.II

LKS Czaniec – Płomień Połomia

Sędziowie: Piotr Bielecki (Pszczyna) oraz Norbert Bąk i Michał Świder (Mikołów)