LKS Czaniec-Ozeł Wieprz: Zapowiedź

Po sparingu z rywalem z wysokiej, III-ligowej półki, przed podopiecznymi Szymona Waligóry przetarcie z teoretycznie słabszym przeciwnikiem. W najbliższą sobotę zagramy z przedstawicielem wadowickiej klasy A, Orłem Wieprz. Nasz rywal plasuje się na ósmym miejscu. Wieprz znakomicie rozpoczął obecny sezon, wygrywając siedem pierwszych spotkań. Jednak po porażce w meczu na szczycie z prowadzoną przez Macieja Żaka Skawą Wadowice, piłkarze Orła wygrali do końca rundy zaledwie jedno spotkanie, przegrywając kolejnych siedem meczów i raz remisując. Jednym z graczy naszego spobotniego przeciwnika jest bardzo dobrze znany w Czańcu, Mateusz Śleziak. W naszych szeregach, poza wciąż kontuzjowanym Damianem Oczko, powinniśmy zobaczyć wszystkich zawodników. Początek meczu na obiekcie ze sztuczną nawierzchnią w Czechowicach-Dziedzicach o godzinie 11.30. Do boju LKS!


06.02.2021 r., godzina 11.30, Czechowice-Dziedzice, sparing nr 4

LKS Czaniec – LKS Orzeł Wieprz