LKS Czaniec-Odra Centrum: Zapowiedź

Weekend majowy w pełni, choć za okanmi pogoda nie napawa optymizmem. W pełni jest także sezon ligowy na IV-ligowych boiskach. Przed nami trzecia w ciągu siedmiu dni kolejka, a dwudziesta cztwarta w tym sezonie. W niej wicelider rozgrywek, LKS Czaniec podejmie czternastą ekipę stawki, Odrę Centrum Wodzisław Śląski.

Nasi jutrzejsi goście zaciekle walczą o pozostanie na IV-ligowym froncie. Zdobyte jak do tej pory 23 punkty dają Odrze miejsce tuż nad kreską z punktem przewagi nad Spójnią Landek. Ekipa z Wodzisławia bardzo słabo spisuje się wiosną, podczas której wygrała tylko jedno spotkanie, a przegrała aż pięć, w tym wszystkie trzy wyjazdowe starcia jak do tej pory. Odra ma jednak w tej rundzie dwa skalpy w postaci remisów 2:2 z ekipami z czołówki, liderem Decorem Bełk i przed dwoma dnia z rezerwami GKSu Tychy. Warto dodać, że w całym sezonie Odra taki skalp zaliczyła także w jesiennym starciu z LKSem Czaniec, remisując 0:0 i urywając nam punkt. Podopieczni Macieja Żaka zgromadzili poza tym na swoim koncie 45 punktów w poprzednich spotkaniach i tracą punkt do liderującego Bełku.

Jeśli chcemy marzyć do końca sezonu, musimy ograć jutro Odrę Centrum. To warunek konieczny. Na własnym stadionie jesteśmy w tym sezonie niepokonani i liczymy, że magia twierdzy w Czańcu da nam kolejne trzy punkty i ze spokojem będziemy mogli patrzeć na pozostałe sześć ligowych pojedynków. Bądźcie z nami, zaczynamy o godzinie 17.00! Do boju LKS


04.05.2019 r., godzina 17.00, Czaniec ul. Zagłębocze 9, 24 kolejka IV ligi śląskiej gr.II

LKS Czaniec – Odra Centrum Wodzisław Śląski