LKS Czaniec-MRKS Czechowice-Dziedzice: Zapowiedź

Derbowe pojedynki określają byt drużyn z regionu Podbeskidzia na IV-ligowym froncie. Przed podopiecznymi Macieja Żaka kolejny taki pojedynek. Jutro zagramy na własnym stadionie z MRKSem Czechowice-Dziedzice.

Nasi jutrzejsi goście, jako beniaminek rozgrywek IV ligi spisują się poprawnie, choć oczekiwania wobec tego zespołu były na pewno większe. Obecnie MRKS z dorobkiem 38 punktów i bilansem bramkowym 42:31 plasuje się na 7 miejscu w stawce. W minionej kolejce Czechowice bezbramkowo zremisowały z rezerwami GKSu Tychy, a jeszcze wcześniej pokonały na wyjeździe Wilki Wilcza. W tym samym czasie LKS Czaniec zdobył 51 oczek i z bilansem bramkowym 40:15 przewodzi stawce IV-ligowców grupy drugiej. Przed tygodniem podopieczni Macieja Żaka pokonali na wyjeździe Unię Racibórz 2:0.

Jesienią w Czechowicach, po dobrym meczu pokonaliśmy MRKS 2:0, utrzymując wtedy świetną serię zwycięstw. Tym razem też podchodzimy do meczu z rywalem z Czechowic kontunuując kilka serii i mamy nadzieję na ich podtrzymanie. Sprawa nie będzie łatwa, ale wierzymy, że nasz zespół stanie na wysokości zadania, jak to robił w poprzednich domowych spotkaniach tego sezonu. Zaczynamy o godzinie 17.00, bądźcie z nami! Do boju LKS!


18.05.2019 r., godzina 17.00, Czaniec ul. Zagłębocze 9, 26 kolejka IV ligi śląskiej gr. II

LKS Czaniec – MRKS Czechowice-Dziedzice

Sędziowie: Dawid Cieślok oraz Robert Reguła i Marcin Giziński