LKS Czaniec II zgłoszony do B klasy!

Z przyjemnością informujemy, że wraz ze startem sezonu 2019/2020 LKS Czaniec powoła seniorską drużynę rezerw! Druga drużyna Czańca będzie występować w klasie B i czekać ją będzie rywalizacja na lokalnym podwórku. W skład naszego zespołu wejdą przede wszystkim nasi obecni juniorzy z roczników 2001 i młodszych, oraz zawodnicy którzy w danej kolejce będą pełnić rolę rezerwowych w IV-ligowych rozgrywkach pierwszej drużyny. Trenerem drugiego zespołu będzie Sławomir Tynka.

Cały projekt jest podyktowany kierunkiem jaki wyznaczył sobie klub, a mianowicie mocniejsze postawienie na szkolenie swojej młodzieży i sukcesywne jej wprowadzanie do pierwszego zespołu. Podjęta decyzja pozwoli płynniej skorzystać z utalentowanych chłopaków, którzy już w poprzednim sezonie pokazali swoją wartość na boiskach ligi A1. Jednocześnie informujemy, że w związku z planowaną reorganizają ligi, klub zdecydował się wycofać drużynę juniorów z rozgrywek A1 w nadchodzącym sezonie.

Szczegóły rozgrywek B-klasy, terminarz i rywali poznamy w najbliższym czasie!