LKS Czaniec II-Zamek Grodziec 4:0

Po ponad miesiącu przerwy spowodowanej różnymi czynnikami, rezerwy LKSu Czaniec wróciły do ligowego grania. Powrót można uznać za bardzo udany, bowiem pewnie pokonaliśmy dotychczasowego lidera, LKS Zamek Grodziec, 4:0.

Grający w składzie tych zawodników, którzy zakończyli już kwarantannę, wzmocnieni o obecność Handego i Ilyii, grających na codzień tylko i wyłącznie w pierwszy zespole, a także z ponownie debiutującym w bramce LKSu Czaniec trenerem naszych bramkarzy, Robertem Kubiczkiem, nasi gracze dominowali w meczu z rywalem z Grodźca. W pierwszej połowie Kołek otworzył wynik meczu. Druga część od pocżątku przebiegała pod dyktando gości, którzy stworzyli sobie kilka okazji, ale byli nieskuteczni. Nasz zespół zadał decydujące ciosy w końcówce. Najpierw podwyższył Papież, później drugiego gola dołożył Kołek, a wynik ustalił asystujący przy dwóch wcześniejszych trafieniach Ilya. Warto dodać, że goście kończyli mecz w „10”.

To był bardzo trudny, a zarazem bardzo ważny mecz dla naszych rezerw. Powrócić w trakcie sezonu po tak długiej przerwie, mając dodatkowo mocno zaburzony rytm treningowy w ostatnich dwóch tygodniach, było bardzo trudną sztuką. Nasz zespół poradził sobie dobrze i mamy nadzieję, że kolejny tydzień treningowy pozwoli nam oglądać zespół sprzed tej długiej przerwy.


31.10.2020 r., godzina 14.00, Czaniec ul. Zagłębocze 9, 8 kolejka B klasy „EFCE”

LKS Czaniec II – LKS Zamek Grodziec 4:0 (1:0)

Bramki: 32′, 88′ Kołek, 78′ Papież, 89′ Ilya

Skład LKS Czaniec: Kubiczek, Handy, Stwora D., Zacny A., Chowaniec, Wolf (53′ Mrowiec), Pachler (88′ Ćwiertnia), Trojak, Papież (75′ Stwora K.), Kołek (88′ Zacny K.), Ilya.

Mecz bez udziału publiczności ze względu na sytuację epidemiologiczną w kraju.