LKS Czaniec II – Sokół Zabrzeg

Podpieczni Sławomira Tynki zanotowali przed tygodniem swoje pierwsze zwycięstwo na B-klasowych boiskach. Z kolei już w najbliższą niedziele naszych młodych graczy drugiego zespołu czeka kolejny trudny sprawdzian i potyczka z Sokołem Zabrzeg.

Kibice w Czańcu doskonale pamiętają rywalizację z Zabrzegiem przed kilkunastoma laty. Boje, których stawką było mistrzostwo klasy okręgowej obfotowały w bramki i dostarczały wielu emocji. Pamiętamy zwycięstwo 3:1 w Zabrzegu, kiedy to mierzyły się dwie drużyny mające wówczas komplet punktów, czy późniejsze zwycięstwo w Czańcu 2:1. Dzisiaj Sokół to już inny klub po wielu przejściach lecz dążący do powrotu dawnego biegu historii. Sokół obecne rozgrywki B klasy rozpoczął podobnie jak nasze rezerwy, zdobywając 4 punkty w trzech pierwszych kolejkach. W minionym tygodniu Zabrzeg poległ na własnym stadionie z LKSem Ligota 4:0.

Nasze rezerwy z pewnością zostawią w niedzielne przedpołudnie wiele zdrowia na boisku i powalczą o trzy punkty. Dlatego serdecznie zapraszamy do wspierania naszego zespołu w tym pojedynku! Do boju LKS!


08.09.2019 r., godzina 11.00, Czaniec ul. Zagłębocze 9, 4 kolejka B klasy Bielsko-Biała sezon 2019/2020

LKS Czaniec II – Sokół Zabrzeg