LKS Czaniec II-LKS Sokół Zabrzeg: Zapowiedź

Intyensywny start rundy wiosennej w wykonaniu naszego drugiego zespołu staje się faktem i juz w najbliższą niedzielę zagramy kolejny mecz o punkty. Po zwycięstwie 3:2 w Rybarzowicach i bezbramkowym remisie z Groniem Bujaków, czeka nas starcie z szóstą ekipą stawki, Sokołem Zabrzeg. Nasi rywale mocno rozpoczęli sezon, jednak w tym momencie mają na swoim koncie 15 punktów i bilans bramkowy 25:32. Zabrzeg to drużyna przede wszystkim własnego boiska, gdyż na wyjeździe nasi rywale przegrali wszystkie pięć dotychczas rozegranych spotkań. Przed tygodniem Sokół przegrał z rezerwami GLKSu Wilkowice 2:4. Z kolei jedyną ekipą, która ograła Zabrzeg na ich obiekcie był nasz LKS Czaniec, który w meczu drugiej kolejki wygrał 5:0. Nasza drużyna jest liderem stawki, ma na swoim koncie 29 punktów i bilans bramkowy 36:5.

Trzymamy kciuki za nasz zespół i liczymy na dobre piłkarsko wydarzenie, a przede wszystkim na dobrą grę naszej młodzieży. Tylko wtedy każdy osiągnięty wynik przez nasze rezerwy będzie miał jakikolwiek sens. Początek meczu o godzinie 11.00. Do boju LKS!


02.05.2021 r., godzina 11.00, Czaniec ul. Zagłębocze 9, 12 kolejka B klasy „EFCE” Bielsko-Biała

LKS Czaniec II – LKS Sokół Zabrzeg


12 kolejka B klasy „EFCE” Bielsko-Biała

Beskid Godziszka GLKS II Wilkowice 1 maja, 16:00
Zapora Porąbka Zamek Grodziec Śląski 1 maja, 16:00
LKS Łodygowice Groń Bujaków 1 maja, 16:00
LKS II Czaniec Sokół Zabrzeg 2 maja, 11:00
Iskra Rybarzowice Zapora II Wapienica (Bielsko-Biała) 1 maja, 16:00