LKS Czaniec II – LKS Mazańcowice: Zapowiedź

Młodzi podopieczni Sławomira Tynki już w najbliższą niedzielę rozegrają swój trzeci mecz w rozgrywkach bielskiej B klasy. Tym razem rywalem rezerw LKSu Czaniec będzie ekipa LKSu Mazańcowice, zajmująca obecnie 10 miejsce w stawce.

Goście niedzielnego pojedynku zanotowali dwie porażki na starcie sezonu, ulegając 5:2 LKSowi Ligota i 2:1 drużynie TS Podbeskidzie U21. W poprzednim sezonie Mazańcowice zakończyły rozgrywki B klasy na przedostatnim miejscu, wyprzedzając tylko outsidera z Kalnej. LKS Czaniec w dwóch pierwszych spotkaniach zanotował remis, 1:1 z Groniem Bujaków i porażkę 0:4 z LKSem Ligota. Statystyki mówią nam jasno, że w starciu trzeciej kolejki obie drużyny będą chciały powalczyć o pierwsze zwycięstwo w nowym sezonie. Mocno trzymamy kciuki za naszych juniorów i wierzymy, że dostarczą nam wielu pozytywnych emocji w nadchodzącym spotkaniu! Do boju LKS!


01.09.2019 r., godzina 11.00, Czaniec ul. Zagłębocze 9, 3 kolejka B klasy Bielsko-Biała sezon 19/20

LKS Czaniec II – LKS Mazańcowice