LKS Czaniec II – Iskra Rybarzowice: Zapowiedź

Trzy zwycięstwa z rzędu, czwarta pozycja w stawce i podniesione morale po średnim początku sezonu. Tak prezentują się rezerwy LKSu Czaniec po pięciu rozegranych spotkaniach. Tym razem podopieczni Sławomira Tynki podejmą na własnym stadionie Iskrę Rybarzowice.

Nasz niedzielny rywal zajmuje siódme miejsce w stawce i ma na koncie siedem punktów. Drużyna z Rybarzowic dużo strzela i dużo traci o czym świadczy bilans bramkowy 13:14. Przed tygodniem Iskra poległa na własym stadionie z Ligotą 4:0. Z kolei LKS Czaniec, jak już wspomnieliśmy, jest czwarty w tabeli, mając na swoim koncie dziesięć punktów i bilans bramkowy 13:8. W minionej kolejce podopieczni Sławomira Tynki ograli 3:1 Słowian Łodygowice, grając na wyjeździe.

Dobrze byłoby podtrzymać passę i zgarnąć kolejne trzy punkty, zwłaszcza że prawdziwa weryfikacja formy naszej młodzieży dopiero przed nami. Trzymamy mocno kciuki za dobry występ LKSu, zaczynamy o godzinie 11.00! Do boju LKS!


22.09.2019 r., godzina 11.00, Czaniec ul. Zagłębocze 9, 6 kolejka B klasy Bielsko-Biała sezon 19/20

LKS Czaniec II – KS Iskra Rybarzowice