LKS Czaniec-Góral Żywiec: Zapowiedź

Przed tygodnie formę piłkarzy Szymona Waligóry testowali gracze rezerw BTSu Rekord Bielsko-Biała. W dniu jutrzejszym czeka nas starcie z kolejnym liderem jednej z grup klasy okręgowej, Góralem Żywiec. Spotkanie to zostanie rozegrane na boisku ze sztuczną nawierzchnią w Czechowicach-Dziedzicach, a jego start zaplanowano na godzinę 13.00. Mecz ten będzie kolejną okazją do przetestowania zawodników przymierzanych do gry w naszym klubie w rundzie wiosennej. Góral ma za sobą bardzo dobrą rundę, w której zgromadził 38 punktów, dzięki czemu wyprzedził w tabeli rywala zza miedzy, Koszarawę Żywiec. Podopieczni dobrze w Czańcu znanego Bartosza Woźniaka wiosną powalczą o awans do IV ligi.


23.01.2021 r., godzina 13.00, Czechowice-Dziedzice, sparing nr 2

LKS Czaniec – Góral Żywiec