LKS Czaniec-GKS II Tychy: Zapowiedź

Decydująca faza obecnego sezonu. Być może w ciągu czterech kolejnych dni poznamy rozstrzygnięcia w walce o mistrzostwo ligi. Trudny sprawdzian czeka natomiast liderujący LKS Czaniec, który podejmie jutro czwartą siłę stawki, mającą zaledwie cztery punkty straty do naszego zespołu, rezerwy GKSu Tychy.

Nasi goście, tak jak wspominaliśmy są na czwartym miejscy stawki, mając na swoim koncie równo 50 punktów. Na ten wynik złożyło się 13 zwycięstw, aż 11 remisów i tylko 3 porażki co jest najlepszym wynikiem w lidze. Jeśli by wziąć pod uwagę tylko tabelę rundy wiosennej, Tyszanie byliby liderem, który nie przegrał ani jednego wyjazdowego starcia. W tym samym czasie LKS Czaniec zgromadził 54 punkty, na co składają się 16 zwycięstw, 6 remisów i 5 porażek. Przed tygodniem Tychy ograły Decor Bełk 4:0, a LKS Czaniec pokonał na wyjeździe Wilki Wilcza 1:0.

GKS wciąż marzy o mistrzostwie ligi. Ma do tego pełne prawo bowiem matematycznie wszystko jest jeszcze możliwe. LKS Czaniec nie może kalkulować i musi zagrać od pierwszej minuty z maksymalnym skupieniem tak aby zgarnąć kolejne, bardzo ważne trzy punkty. Mocno w to wierzymy! Zaczynamy o godzinie 18.00, bądźcie z nami! Do boju LKS!


29.05.2019 r., godz. 18.00, Czaniec ul. Zagłębocze 9, 28 kolejka IV ligi śląśkiej gr.II

LKS Czaniec – GKS II Tychy

Sędziowie: