LKS Czaniec-GKS II Tychy: Zapowiedź

LKS Czaniec czeka na ligowe zwycięstwo od 2 października. Tak długa seria bez wygranej nie przytrafiła się naszej drużynie już dobrych kilka lat. Czynników, które miały wpływ na taki stan rzeczy było wiele, ale nie będziemy do nich wracać. Jutro podopieczni Szymona Waligóry rozegrają ostatni mecz w tym roku i mocno wierzymy, że dadzą nam wiele uśmiechu i pokonają rezerwy GKSu Tychy.

GKS II Tychy to drużyna bardzo niewygodna dla LKSu Czaniec. W pięciu dotychczas rozegranych oficjalnych spotkaniach, trzy razy wygrywali Tyszanie, a dwa razy Czaniec. Ostatnie spotkanie pomiędzy obiema ekipami zostało rozegrane niemal rok temu, 10.11.2019 r. Wtedy na obiekcie w Paprocanach lepsze były rezerwy pierwszoligowca, które zwyciężyły 2:1. Obecna sytuacja w tabeli sprawia, że obie drużyny sąsiadują ze sobą i z tego powodu ten mecz jest bardzo istotny. Tyszanie swój ostatni mecz rozegrali dwa tygodnie temu, przegrywając na własnym obiekcie z Kuźnią Ustroń 1:3. Z kolei nasz zespół wrócił z ogromnym bagażem bramek z boiska lidera, przegrywając przed tygodniem z Odrą Wodzisław aż 7:0.

Sytaucja w tabeli oraz seria ostatnich porażek sprawia, że w miarę spokojną zimę może zagwarantować tylko zwycięstwo w jutrzejszym meczu. Wierzymy mocno, że nasz zespół stanie na wysokości zadania w tym ostatnim meczu 2020 roku i odczaruje przy okazji nasz stadion. Początek meczu o godzinie 13.00. Do boju LKS!


28.11.2020 r., godzina 13.00, Czaniec ul. Zagłębocze 9, 16 kolejka IV ligi śląskiej gr. II

LKS Czaniec – GKS II Tychy

Mecz bez udziału publiczności