LKS Czaniec-GKS II Tychy: Zapowiedź

Dwa spotkania i zaledwie cztery dni dzielą nas od ostatecznych rozstrzygnięć w IV lidze śląskiej gr.II w sezonie 2018/2019. Już jutro podopieczni Macieja Żaka będą odrabiać zaległość z poprzedniego tygodnia i podejmą rezerwy GKSu Tychy w ramach 28 kolejki.

Jeszcze tydzień temu, rezerwy GKSu Tychy były poważnie brane pod uwagę w kontekście walki o mistrzostwo ligi, mając cztery punkty straty i bezpośredni mecz z liderem. Jednak sobotnia porażka z Radziechowami 1:0 sprawiła, że strata do LKSu Czaniec i Kuźni Ustroń wynosi w tym momencie 7 oczek i szans na mistrzostwo Tyszanie nie mają już żadnych. To nie zmienia jednak faktu, że w ramach 28 kolejki przyjdzie nam się mierzyć z trudnym i wymagającym rywalem. Dość powiedzieć, że weekendowa porażka Tyszan w Wieprzu była dopiero drugą porażką tej drużyny w wyjazdowym starciu, a czwartą w całym sezonie. To tylko obrazuje z kim przyjdzie nam się mierzyć jutrzejszego, późnego popołudnia. Również historia ostatnich starć obrazuje nam ten mecz. W marcu, odrabiając zaległości z jesieni przegraliśmy w Tychach 2:1, a w poprzednim starciu na własnym stadionie w sezonie 2017/2018, pokonaliśmy GKS 1:0 po bardzo wyrównanym pojedynku.

Na cztery dni przed zakończeniem sezonu wciąż mamy wszystko we własnych rękach i po ograniu Decoru Bełk 2:0, sześć punktów w starciach z Tychami i Radziechowami dadzą nam osiągnięcie wymarzonego rezultatu. Mocno wierzymy, że taki stan rzeczy będzie miał miejsce i w sobotni wieczór będziemy mogli się mocno radować. Na chwilę obecną skupiamy się na starciu z Tychami i trzymamy kciuki za nasz zespół! Początek jutrzejszego starcia o godzinie 18.00! Bądźcie z nami! Do boju LKS!


05.06.2019 r., godzina 18.00, Czaniec ul. Zagłębocze 9, 28 kolejka IV ligi śląskiej gr. II sezon 2018/2019

LKS Czaniec-GKS II Tychy