LKS Czaniec – Drzewiarz Jasienica: Zapowiedź

Terminarz dla podopiecznych Macieja Żaka nie jest łaskawy na starcie nowego sezonu w IV lidze. Po starciu z naszpikowanym gwiazdami beniaminkiem z Wodzisławia, w drugiej kolejce podejmiemy na własnym stadionie wicemistrza poprzedniego sezonu Drzewiarz Jasienica. Derbowe starcie na pewno przyniesie wszystki sporą dawkę emocji!

Oba zespoły w pierwszej serii gier zremisowały. Drzewiarz bezbramkowo z LKSem Goczałkowice, a podopieczni Macieja Żaka 3:3 z Odrą w Wodzisławiu Śląskim. W obu drużynach doszło latem to poważnych zmian personalnych, stąd forma przed startem ligi była niewiadomą, ale jak pokazała pierwsza kolejka, mistrz i wicemistrz poprzedniego sezonu mają się dobrze i na pewno w tym sezonie jeszcze namieszają. Toteż pozwala nam myśleć, że jutrzejsze starcie, w którym szanse trzeba ocenić 50/50 może stać się hitem nadchodzącej kolejki. W ostatnim pojedynku pomiędzy tymi zespołami padł bezbramkowy remis, w marcu tego roku, ale każdy pamięta ilość okazji jakie stworzył sobie nasz zespół i mecz życia jaki wyszedł bramkarzowi gości, Górze.

Jutro mocno wierzymy, że nasi piłkarze znajdą drogę do bramki rywala o ten jeden raz więcej niż przyjezdni i że gra w defensywie po ostatnim spotkaniu została już skorygowana. Czas na nowo budować twierdzę Czaniec i przywitać się ze swoimi kibicami zwycięstwem! Zaczynamy jutro o godzinie 17.00, bądźcie z nami! Do boju LKS!


17.08.2019 r., godzina 17.00, Czaniec ul. Zagłębocze 9, 2 kolejka IV ligi śląskiej gr. II sezon 2019/2020

LKS Czaniec – Drzewiarz Jasienica