LKS Czaniec 3:1 MKS Trzebinia

Grając w mocno odmłodzonym składzie podopieczni Macieja Żaka pewnie ograli IV ligowy MKS Trzebinia 3:1. W pierwszym składzie zagrało aż pięciu młodzieżowców, w tym trzech naszych wychowanków co z pewnością jest warte szczególnego odnotowania. Jeśli chodzi o wydarzenia boiskowe nasz zespół przez większość meczu prowadził grę i odniósł zasłużone zwycięstwo. W pierwszej połowie bramkę po dośrodkowaniu z rzutu rożnego strzelił Żak. W drugiej połowie, gdy na boisku było już pięciu naszych wychowanków i ośmiu młodzieżowców, Karcz dołożył jeszcze dwie bramki i pomimo jednej straty ustalił wynik meczu na 3:1.

Teraz naszych graczy czeka dwutygodniowa przerwa od sparingowych meczów. 29 lutego zagramy z IV-ligową ekipą Wiślan Jaśkowice.


15.02.2020 r., godzina 11.00, Chełmek, sparing 6

LKS Czaniec – MKS Trzebinia 3:1 (1:0)

Bramki: Żak, 2x Karcz
Skład LKS Czaniec: Majda – Kaczmarczyk, Stawowy, Żak, Zacny, Janiczak, Felsch, Ilya, Papież, Kozioł, Wiśniowski oraz Zaręba, Stwora, Trojak, Testowany Zawodnik